Woom 3 2017

• Kvalitní zpracovani
    • Brzdy na riditkach
    • Šikovný stojanek
    • Pěkný design

Dcera je s kolem maximálně spokojena. Začala jezdit pred pulrokem na predchozim modelu woom2, který jí nyni sice není ještě malý, ale na vyšlapání kopců není na delších trasach deální. Dcera ujede přes 15km, rozhodla jsem se ji teda pořídit tento model: woom3 . Teď ho má 2 dny a jezdila zatím jen po zahradě, pár minut to trvalo než si na nej zvykla. Kolo woom jsem původně vybrala kvůli hmotnosti pro dceru, ale nízkou hmotnost oceňuji i já, protože občas musím kolo sama nést.

Lehoučké kolo.

• Nízká váha
    • Jednoduchá montáž
    • Dobře seřízené brzdy
    • Barevně rozlišené brzdy na zelenou zadní a černou přední
    • Pojistka proti přetočení řidítek
    • Bezvadný posez, velmi podobný odrážedlům
    • Spousta pěkných barev

Vybírali jsme kolo podle váhy a 5,5kg na 16” nám přišlo perfektních. Posez ze vzpřímený, proti kolům co jsme viděli třeba v Decathlonu a naší dceři víc vyhovoval. V našem blízkém okolí jezdí ještě tři tato kola a názorově se na nich shodneme, všem našim ďetem vyhovují. Ano cena je vyšší, ale máme i druhou dceru a plánujeme ještě jednoho potomka a věřím, že vydrží. Ještě bych zmínil jako důležitý klad, že ptáčka zadní brzdy je zelená a dcera pochopila už při první jízdě, že je to ta důležitější.

Modelový rok
2017
5.7 kg
Určení
dětská

Novinka v našem sortimentu. Dětské lehké dětské kolo 16" se skvělou váhou jen 5,4 kg pro děti ve věku od 4-6 let. SLEVA SE VZTAHUJE POUZE NA SKLADOVÉ ZÁSOBY A NELZE KOMBINOVAT S DALŠÍMI SLEVAMI! PLATÍ POUZE PRO ČR!

• Lehké kolo
    • Kvalitní zpracovani