Specialized Rockhopper Sport 2018

3 x 8
Brzdy
Hydraulické

• , zakoupeno v Specialized Brno

Za první tyden od koupe, jsem na kole najel cca 130km.
    Kolo jsem vyzkoušel na cele rade terenu - pisek, sotolina, lesni cesty, rozbite panelky apod. Pri jizde hezky drzi.
    Neprisel jsem na nic co by mi vadilo, nevahal bych a koupil znova. Jedina planovana zmena je, ze si koupim jine gripy, originalni jsou na muj vkus tvrde.
    Perfektni pomer cena vs vykon/vybava.

• , zakoupeno v KUR sport

• Hydraulické brzdy
    • Díly značky Shimano
    • Rám z hliníkové slitiny A1
    • Vidlice SR Suntour XCT
    • Cena/Kvalita

Super kolo v poměru cena/kvalita, doporučuji.

Typ
Brzdy
Hydraulické

Specialized ROCKHOPPER MEN SPORT 29 2018 TARMAC BLACK/FLO RED/WHITE

Horské kolo

Jestli se vidíte rádi na trailu a máte rádi prach a vůni lesa, pak budete nejspíš potřebovat Rockhopper Sport, protože ten k vám sedne.

Rám je konstruován z lehkého materiálu hliníkové slitiny A1 a nabízí tak komplexní odolnou platformu, která je podpořena naší geometrií XC Sport 29. Díky této kombinaci se vám dostane kola schopného zvládat stoupání i klesání stejně dobře.

Zakázkově upravená vidlice SR Suntour XCT se zdvihem 80/90/100 mm (dle velikosti rámu) na principu pružinového tlumení má plynulý chod a ani moc neváží.

Přehazovačka Shimano Acera je odolná a spolehlivá. Řadí skrze široké spektrum stupňů díky kazetě s 11-34 zuby, takže si můžete být jisti, že vždy budete moct zařadit ten správný převod.

RÁM A1 alloy, Sport XC 29 Geometry, zero-stack head tube, internal cable routing, 135x9mm forged dropouts, chainstay-mounted disc brake, replaceable alloy derailleur hanger

VIDLICE SR Suntour XCT w/ MCD 29, coil spring, custom Multi-Circuit damping, QR, 80/90/100mm travel (size-specific), 51mm offset

PŘEDNÍ PLÁŠŤ Ground Control Sport, Flak Jacket flat protection, wire bead, 29x2.1"

ZADNÍ PLÁŠŤ Fast Trak Sport, Flak Jacket flat protection, wire bead, 29x2.0"

KLIKY Stout 3x8, forged alloy

STŘED Square taper, 73mm, internal bearings

ŘAZENÍ Shimano ST-EF505, Ez-Fire Plus, 3x8

PŘESMYKAČ Shimano Altus FD-M313, 34.9mm clamp, down-swing

PŘEHAZOVAČKA Shimano Acera 8-speed

KAZETA Sunrace, 8-speed, 11-34t

ŘETĚZ KMC X8EPT, 8-speed, anti-corrosion coating w/ reusable Missing Link™

ŘÍDÍTKA Stout double-butted alloy, 10mm rise, 10-degree backsweep, 4-degree upsweep, 720mm width, 31.8mm

PŘEDSTAVEC Stout 3D-forged alloy, 31.8mm, 6-degree rise

Určení MTB

Typ S odpruženou vidlicí

Model Rockhopper Men Sport 29

• , zakoupeno v Specialized Brno

Za první tyden od koupe, jsem na kole najel cca 130km.
    Perfektni pomer cena vs vykon/vybava.

• , zakoupeno v KUR sport

• Hydraulické brzdy
    • Díly značky Shimano
    • Rám z hliníkové slitiny A1
    • Vidlice SR Suntour XCT
    • Cena/Kvalita

Super kolo v poměru cena/kvalita, doporučuji.