Specialized Riprock Coaster 2022

Uzamykání vidlice
S košíkem
S přídavnými kolečky
Teleskopická sedlovka

S naším kolem Riprock Coaster 12 jsme se dostali až k jádru ježdění na kole – k zábavě. Abychom toho dosáhli, zkonstruovali jsme kolo se spoustou skvělých vychytávek snadno použitelných Vašimi dětmi. Například se zadní brzdou pro snadné zastavení, se širokými plášti o rozměrech 12x2.3", které zvyšují stabilitu a jistotu a s dalšími odolnými komponenty, která vydrží roky drsného zacházení. S tímto perfektním kolem se Váš malý závodník může zkusit vydat na trail. Kéž bychom my měli takové kolo, když jsme byli děti!

Rám z prémiového hliníku A1 je lehký a stavěný tak, aby vydržel náročné dětské zacházení, zatímco geometrie je postavena takovým způsobem, aby rám měl velice nízkou výšku rozkroku, takže děti mohou snadno na kolo nasednout a vyrůstat s jedním kolem.

Ocelová torpédo brzda je určena pro všechny skvělé děti - je spolehlivá a snadno a bezpečně se s ní brzdí.

Pláště Rhythm Lite o rozměrech 12x2.3" kolu dodávají fantastický záběr, pohodlí, stabilitu a především radost z jízdy na všech možných typech terénu.

Specifikace

RÁM

Specialized A1 Premium Aluminum

VIDLICE

Hi-Ten steel

PŘEDSTAVEC

Die Cast Aluminum, 35mm length, 22.2 clamp diameter

ŘÍDÍTKA

BMX, steel, 10-degree backsweep, 4-degree upsweep, 65mm rise, 470mm width, 22.2mm

GRIPY

Specialized, slip-on

PŘEDNÍ BRZDA

V-brake w/ tool-less reach adjust brake lever

ŘETĚZ

KMC Z510, single-speed, anti-drop, 1/2"x1/8"

STŘEDOVÉ SLOŽENÍ

Coaster brake, bolt-on, loose ball bearings, 110mm spacing, 16T cog, 16h

PAPRSKY

Stainless, 14g

PŘEDNÍ PLÁŠŤ

Rhythm Lite, 30 TPI, wire bead, 12x2.3"

ZADNÍ PLÁŠŤ

Rhythm Lite, 30 TPI, wire bead, 12x2.3"

DUŠE

Schrader valve