Rockrider ST120 2023

TOP 21 v kategorii Jízdní kola

Rockrider ST120 2023

Snadné a rychlé řazení rychlostí díky jednopřevodníku...
8 999 Kč
Doporučená nabídka Decathlon

Skladem • Více variant300 Kč96 % • 9 692×recenzíShop roku '23 - FinalistaUdržitelný e-shopDalší informace

Snadné a rychlé řazení rychlostí díky jednopřevodníku...

Typ
S přídavnými kolečky
Teleskopická sedlovka

• Lehké kolo za rozumný peníz
    • Odpružené, pohodlné

Vybral jsem z důvodu lákavé ceny. Za necelých 10 tis. je dobře vybavené po technické stránce. První jízda potvrdila, že pro začátečníka je kolo naprosto vyhovující.

• Za tu cenu super kolo
    • Přehazovačka 1x9
    • Kotoučové brzdy

Kolo přišlo perfektně seřízené. Přehazovačka 1x9 mi velmi vyhovuje a nemá chybu. Za tu cenu opravdu super kolo na běžné vyjížďky. Měl jsem dříve o pár tisíc dražší kolo, ale nebylo zdaleka tak dobré, jako toto. Tohle má v porovnání daleko lepší přehazování, brzdy, posed a ovládání. Určitě doporučuji. Řekl bych - za málo peněz hodně muziky.

• , zakoupeno v Decathlon

Kolo jsem koupil pro syna, mame stejnych kol v rodine vice. To samo za sebe vypovida, ze jsme s nim spokojeni.

Typ
Uzamykání vidlice
S košíkem
S přídavnými kolečky
Teleskopická sedlovka

Snadné a rychlé řazení rychlostí díky jednopřevodníku.

• Lehké kolo za rozumný peníz
    • Odpružené, pohodlné