Leader fox URBY 2016

Tektro
Brzdy
Tektro V-Brake

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

V loňském roce jsme zakoupili jedno kolo pro manžela.Druhé jsme již nemohli sehnat, tak jsme zakoupili jiný typ - dámské skládací,což se nám moc neosvědčilo. Toto kolo jsme objevili letos v této prodejně znovu a museli jsme zakoupit ještě jedno. Máme malé auto a rádi cestujeme. Obě kola se nám v pohodě vejdou, je s nimi snadná manipulace a jsou velmi hezká a moderní. Plně vybavená,takže po zakoupení složíte,nasednete a můžete upalovat.Zatím žádná negativa jsme nenašli

Lehká jizda

• , zakoupeno v LEADER FOX

• Praktické, promyšlené, krásné, skladné a zdá se i kvalitní. Od výroby vše seřízené, lehce přehazuje, brzdí, páky brzd pogumované.

Vzhledem k nižší ceně kolo předčilo mé očekávání. Ale zatím hodnotím na základě prvních dojmů a krátkého používání.

Typ
Brzdové páky
Tektro
Brzdy
Tektro V-Brake

Skládací kola Leader Fox jsou stylovým dopravním prostředkem nejen do města. Snadno se přepravují a zaručují pohodlnou jízdu kdekoliv a kdekoliv. Všechny modely skládacích kol Leader Fox se montují ve výrobní hale v Českých Budějovicích.

Rozměry složeného kola: Délka: 90 cm x Výška: 75 cm x Šířka: 41 cm.

RÁM

DURAL 6061