Leader Fox MXC pánské 2022

Chlapecké horské kolo Leader Fox MXC 26" s kvalitním hliníkovým rámem a odpruženou přední vidlicí. Horské kolo je vhodné pro náročný a členitý terén, lesní a kamenité cesty...
5 689 Kč

, zakoupeno v RoadBikeShop.cz

• lehce složitelné
    • byl i zvonek a odrazky
    • přišli i světla

kolo přišlo krásně zabalené, složení bylo opravdu velice jednoduché, já jako žena jsem ho zvládla během hodiny kompletně sestavit
    je opravdu krásné a velmi dobře se na něm jezdí

Náboje
FORMULA FM32

Popis produktu

Kolo do terénu

Žádná překážka vás nepřekvapí. Chlapecké horské kolo MXC s klasickými 26” koly je ideální volba pro terénní dobrodruhy. Nebojte se vyrazit do náročného terénu, zdolejte členitý horský terén i lesní a kamenné cesty z kopce i do kopce.

Leader Fox MXC ve velikosti rámu 14” doporučujeme pro cyklisty s výškou od 140 do 148 cm.

Jízdní kola Leader Fox se vyvíjí a montují v České republice

My v Leader Foxu jsme tu proto, abyste mohli žít aktivně a užívat si svůj volný čas, jak právě chcete. Přesně pro tento účel navrhujeme a vyrábíme široký sortiment kol včetně elektrokol.

Udržujeme vysokou úroveň kvality, každý model testujeme a inovujeme několik let, aby odpovídal všem vašim představám a požadavkům. 100% kontrolujeme celý výrobní proces, který udržujeme i nadále u nás doma v Českých Budějovicích. V moderní výrobní hale spojujeme dekády znalostí našich inženýrů a designérů s těmi nejmodernějšími technologiemi. Tím vznikají nadčasová, krásná a především funkční kola Leader Fox.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt