Leader fox EMA 2015

šlapání, a proto je tento typ kola pro mě ideální
    - jsem s tímto kolem velmi spokojená a určitě jej lidem
    v podobné situaci, jako jsem já, doporučuji

• , zakoupeno v SPORTILO.cz

• Jsem po endoprotéze obou kolen. Maximálně vhovuje nízký rám.
    • Zatím nevím.

Celkově hezké pohodlné kolo.

Typ
Přední vidlice
Hi-Ten ocel
Náboje
dural

Trekingová kola jsou vhodné na jízdu po městě, ale i na výlety po cyklostezkách. Jsou vybavena blatníky a bateriovým led osvětlením. Všechny modely trekingových kol Leader fox se montují v nové montážní hale v Českých Budějovicích.

RÁM

NOSIČ

NOSNOST 120 kg

HMOTNOST 15,5 kg

POZNÁMKA

Hmotnost udávána pro rám 19"

• , zakoupeno v Kupsikola

šlapání, a proto je tento typ kola pro mě ideální
    - jsem s tímto kolem velmi spokojená a určitě jej lidem
    v podobné situaci, jako jsem já, doporučuji

• , zakoupeno v SPORTILO.cz

• Jsem po endoprotéze obou kolen. Maximálně vhovuje nízký rám.
    • Zatím nevím.

Celkově hezké pohodlné kolo.