Kellys Sue 2012

dámská
Přední vidlice
SR SUNTOUR CXM V3 HLO, 100mm, coil / Speed Lockout
Náboje
alloy / SHIMANO RM30 (32 holes)

• , zakoupeno v ŠtěrbaBIKE

• Zajímává konstrukce
    • Sedlovelmi pohodlné.
    • Odpružení super.
    • Velmi pěkný design.
    • Trochu tvrdší a hrubní úchyty na řidítkách (je potřeba jezdit s rukavicema).
    • Nemá kotoučové brzy (pro někoho důležité, ale pro mě ne)

Není to klasické dámské kolo, ale konstrukce je velmi dobře přizpůsobená, zatím mě 100% vyhovuje. Oproti starému kolo opravdu velký rozdíl. Prostě super, jsem z něho nadšená.

Typ
dámská
Přední vidlice
SR SUNTOUR CXM V3 HLO, 100mm, coil / Speed Lockout
Náboje
alloy / SHIMANO RM30 (32 holes)

Dámské horské kolo KELLYS SUE patří mezi kvalitní dámská horská kola se špičkovou výbavou. Rám s dámskou geometrií je vyroben z kvalitního, třikrát odlehčeného hliníku. Přední vidlice SR SUNTOUR XCM V3 HLO se zdvihem 100mm, brzdy TEKTRO, komponenty Shimano a KLS zajišťují výborné jízdní vlastnosti. Dámské horské kolo KELLYS SUE je vhodné pro všestrannou jízdu v terénu.Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:

Nevíte si rady s výběrem správné velikosti a typu kola? Více se dozvíte v našem rádci.

Přečtěte si v...

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ŠtěrbaBIKE

• Zajímává konstrukce
    • Sedlovelmi pohodlné.
    • Odpružení super.
    • Velmi pěkný design.
    • Trochu tvrdší a hrubní úchyty na řidítkách (je potřeba jezdit s rukavicema).
    • Nemá kotoučové brzy (pro někoho důležité, ale pro mě ne)