Frog 43 2015

Určení
dětská

• dobré kolo pro začátek
  • , zakoupeno v Neobyčejně

• super kolo, ve výbavě byl dále kryt na řetěz, náhradní duše, náhradní pláště do terénu, zvonek, přední, zadní a boční odrazky, blatníky a dá se používat i jako odrážedlo
    • z továrny chodí běžně nevycentrované, je tedy potřeba počítat s dalšími náklady na centr, ale je to prý běžné

Určitě doporučuji, my i děti jsme velmi spokojení. Brzdy reagují opravdu na jedničku, přidané vybavení kola ho posouvá také směrem nahoru v žebříčku hodnocení. A možnost dát ho dětem na zvyknutí jako odrážedlo je skvělá. Velmi oceňuji brzdy na rukojeti. Je to asi na zvážení každého, jestli není lepší torpédo, ale co jsem otestovala na vlastních dětech, ruční brzdy jsou lepší. Cena je, pravda, vyšší, ale když se složí všechno příbuzenstvo, není to až tak strašná darda. My kupovali najednou ještě Frog 43 a jsme s ním spokojeni stejně.

Modelový rok
2015
6.7 kg
Určení
dětská

Lehké hliníkové dětské kolo 14" z anglické dílny FROG Bikes.

FROG 43 je kolo pro nejmenší cyklisty ve věku od 3 let...

Dětské kolo 14''

Ke kolu si můžete vybrat spoustu doplňků - viz KONFIGURÁTOR.

Dle volby doplňků se automaticky upravuje cena kola.

Toto velmi lehké dětské kolo 14'' vyniká řadou nadstandardních funkcí a oceněními Bike BIZZ 2013 awards: 1) Omezovač řízení je velmi praktickou funkcí pro začínající cyklisty. Omezený úhel otáčení řídítek výrazně snížuje riziko zablokování předního kola a pádu dítěte. 2) Účinné brzdy TEKTRO umožňují nastavení vzdálenosti dohmatu a jsou velmi lehké na stisk, tedy i ten nejdrobnější jezdec může brzdy bez problému ovládat. 3) Kvaliní představec řídítek a ložiskové osazení znamenají komfort jízdní vlastností a dlouhou životnost.

Dětské kolo 14" je vhodné pro děti ve věku od 3 let. Číslo 43 uvádí minimální délku v centrimetrech, kterou naměříte stojícímu dítěti od země do rozkroku - viz foto níže.

Váha 6,3 Kg

Produkty FROG získaly prestižní ocenění Bike BIZ awards!

Lehké dětské kolo 14'' Frog 43 je k dispozici v barvách: zelená, modrá, růžová, fialová, oranžová, červená, a bílá s puntíky

• dobré kolo pro začátek