Focus DI"Raven 8.7 2019

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v TEAM SPORT

• Slušně vybavená MTB 29" na carbonovém rámu. Kombinace SLX/XT je zaručená kvalita - zlatý střed.

Kolo mám teprve pár dní a stihnul jsem najet asi 100 km, ale svzení je zatím hodně slušné! Nikdy jsem nevěřil rozdílu mezi hliníkem a carbonem a je to znát. Mám při jízdě pocit, že pod sebou nemám skoro nic. Opravdu poměr cena/vákon hodně dobré! řazení na jedničku, vidle FOX tlumí moc pěkně a brzdy postačující! Za mě palec nahoru!

Produkt nemá žádné parametry.

Kolo Focus 29"DI"RAVEN 8.7"22G Black White, 2019

• Rám: Carbon frame, PF30 BB, 142x12 mm through axle, internal cable routing, Post Mount 160 mm
  • Vidlice: Fox 32 Rhythm, sweep adjust, 15 mm QR, 100 mm travel
  • Brzdy: Shimano SLX BR-M7000, 180 mm / 160 mm