FOCUS BLACK FOREST LTD 2.0 2015

Kotoučové brzdy
Určení
pánská

• Velká kola 29" vidlice Fox=super jízda
    • V téhle cenové kategorii nemá konkurenci!!!!

Kolo rozhodně doporučuji.

Pláště

Continental Race King 2.2 29R SL, Sport

Přesmykač

Shimano SLX

• Super kolo,mám 2rokem a super do terénu i na nezpevněné cesty..Ale silnice horší díky šířce pneu,jinak Continental TOP.
    • Výbava kola taky super-Shimano Deore,XT a FOX

S kolem jsem velmi spokojen,po jeho kvality a design taky skvělý.
    DOPORUČUJI VŠEM !!!

• Super kolo,jak design tak komponenty TOP

Super jízda jak v terénu tak fajn na cestách!
    Vše funguje jak má a vidlice FOX s komponenty perfektní!
    Mám najeto cca 2500 a vše v super stavu,jak se o kolo staráte tam máte, ale jinak značka s komponenty OK :-)

• Velká kola 29" vidlice Fox=super jízda
    • V téhle cenové kategorii nemá konkurenci!!!!

Kolo rozhodně doporučuji.

• kolo vypada opravdu krasně
    • vidlice fox je totálně top
    • ostatní komponenty taktéž na vysoké urovni
    • prvních 50 kilaku mi šramotili brzdy
    • a asi nejvetší mínus je to že jak je ten ram černý tak na nem de videt každý škrábanec takže iealne dokoupit folii každý kamínek udela na rámu neplechu ale jinak za tu cenu by byla blbost si takové kolo nekoupit kouppil jsem 2 a nemůžu si na nic stežovat

za tu cenu hotova bomba

• dobrá vidlice