DHS Origin99 2649 2015

Náboje
AL

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Nízká cena.
    • Rychlé a přesné přeřazování zadní přehazovačky.
    • Vypadá bytelně, nikde nic nekřupe ani nevrže.
    • Řazení pomocí dvou páček na řídítkách - ukazováčkem se řadí nahoru, palcem podřazuje. U předchozího kola jsem řadil pootáčením části řídítka, ale ty dvě páčky jsou mnohem lepší.
    • Největší slabinou jsou brzdy - slabé a hlučné. Z průměrného kopce po kamenité polní cestě se mi je na 500m podařilo přehřát. Takže při sjezdu moc neriskovat!
    • Ze začátku trochu drnčel řetěz na prostředním ozubeném kole vepředu, ale tu přední přehazovačku stejně moc často nevyužiju.
    • Zadní tlumič je tuhý a moc netlumí, ale to je asi u těchto levných kol normální.
    • Sedlo se často vyklá do stran. Kolo mám 2 týdny a už jsem sedlo 2x dotahoval.
    • Řídítka jsou hodně drsná, takže rukavice jsou nutností.

Kolo bylo doručeno sestavené a seřízené (na požádání v objednávce) na dřevěné paletě, omotané balící fólií. Celkově jsem s kolem spokojený. Za ty peníze? Klidně bych ho koupil znovu.

Typ
Přední vidlice
Odpružená Suntour SF - 13 XCT
Náboje
AL

Horské kolo DHS Origin99 2649 26" je moderní horské kolo s celoodpruženým hliníkovým rámem a přední odpruženou vidlicí Suntour. Rám na kole je opatřen práškovým nástřikem, který je vysoce odolný proti poškrábání. Kolo DHS Origin99 je vybaveno řadou kvalitních prvků, kotoučovými brzdami, komponenty Shimano a díky výbornému poměru cena / výbava, komforní jízde a lehkému rámu je vyhledávaným modelem. Díky své konstrukci je kolo určeno pro jízdu v drsném terénu i po zpevněných cestách. Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:

Nevíte si rady s výběrem správné velikosti a typu kola? Více se dozvíte v našem rádci.

Technický popis:

• rám: hliník, celoodpržený
  • vidlice: Suntour SF13-XCT, odpružená, zdvih 100 mm
  • ráfky: DHS D08-DSC, hliník, dvoustěnné, 32H-26"
  • brzdy: Winzip, mechanická kotoučová, hliník, průměr 160 mm
  • převodník: DHS, 24*34*42T
  • kazeta: SHIMANO HG-31
  • přesmykač: SHIMANO ALTUS FDM-190
  • přehazovačka: SHIMANO ALTUS RDM-280
  • řazení: SHIMANO SLM-310, optický displej, 24 rychlostí (3x8)
  • řetěz: KMC Z-72
  • hmotnost: 15,95 kg

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Nízká cena.
    • Rychlé a přesné přeřazování zadní přehazovačky.
    • Vypadá bytelně, nikde nic nekřupe ani nevrže.
    • Sedlo se často vyklá do stran. Kolo mám 2 týdny a už jsem sedlo 2x dotahoval.
    • Řídítka jsou hodně drsná, takže rukavice jsou nutností.