DHS Kreativ 2614 2016

• Nízká hmotnost oproti ostatním podobným výrobkům /13 kg/
    • Dostatečné vybavení /blatníky, světla, zvonek, kryt řetězu, nosič/
    • Nízký rám /pohodlný nástup při rozjezdu i při sestupu/
    • Přijatelná cena
    • Pro menší postavu nevhodná rovná řídítka /nutnost být při jízdě ve značném předklonu/.
    • V prodejně zakoupeno pro použití ve městě?!
    • Sedlo spíše sportovní než pohodlné.

Kolo výborné, trekingové, ale ne úplně vyhovující jako kolo městské.
    Pro sport jistě O.K.

Je to OK.

• kolo vypadá dobře,
    • jízda je příjemná,
    • cena přijatelná
    • při namontování předního košíku nebude vidět přední světlo a to je pro mě nutné, protože jezdím často večer
    • budu muset zakoupit nějaké jiné

Určení
dámská
Přední vidlice
ocelová

Odlehčený Hi-Ten 16,5" rám, nosič, blatníky, přední osvětlení, pohodlné sedlo.

Dámské trekingové kolo Kreativ 2614 - model 2016 je moderní kolo s 16,5" odlehčeným Hi-Ten rámem a bohatou funkční výbavou. Kolo má díky odlehčenému rámu nízkou hmotnost, což ženy jistě ocení. Řazení Sunrace s 6 převody umožní jezdkyni plynule nastavit stupeň zátěže podle terénu. Dámské trekingové kolo Kreativ 2614 je vybaveno řadou bezpečnostních a funkčních prvků, jako jsou blatníky, sada odrazek, nebo účinné V-Brake brzdy. Díky výbornému poměru cena / výbava, atraktivnímu designu a lehkému rámu je dámské trekingové kolo Kreativ 2614 vyhledávaným modelem jízdního kola.

Technický popis:

• rám: odlehčený Hi-Ten ocelový
  • vidlice: ocelová
  • ráfky: hliníkové
  • pláště: Kenda
  • řazení: Sunrace friction grip shift
  • převodů: 6
  • přesmyk: Sunrace
  • přehazovačka: Sunrace
  • řetěz: KMC
  • brzdy: V-Brake
  • řídítka: ocelová
  • sedlo: měkké ergonomicky tvarované
  • zadní nosič
  • přední blatník
  • zadní blatník
  • sada bezpečnostních odrazek pro vyšší viditelnost
  • přední světlo poháněné dynamem
  • velikost kol: 26"

• Nízká hmotnost oproti ostatním podobným výrobkům /13 kg/
    • Dostatečné vybavení /blatníky, světla, zvonek, kryt řetězu, nosič/
    • Nízký rám /pohodlný nástup při rozjezdu i při sestupu/
    • Přijatelná cena
    • V prodejně zakoupeno pro použití ve městě?!
    • Sedlo spíše sportovní než pohodlné.

Kolo výborné, trekingové, ale ne úplně vyhovující jako kolo městské.
    Pro sport jistě O.K.

Je to OK.