DHS Kid Race 1601 2013

dětská
Přední vidlice
Pevná

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Cena x kvalita ( kovové komponenty )
    • Provedení komponentů
    • Vybavenost a možnost dovybavení
    • -

Kolo je trochu těžší oproti ostatním výrobcům, ale je pomáhá dobře držet rovnováhu. Vybíral jsem toto kolo na základě recenzí a jsem rád že seto potvrdilo a i já můžu doporučit.
    Další dobrá věc je kolo oproti ostatním výrobcům neimituje nějaké postavičky ze seriálů a můžete ho bezproblémů použít i pro kluka a holku. Vzhledem k použitým materiálům věřím že po naší Kačence zostane ještě Patričkovy.

• kvalitní ocelový rám
    • stabilní boční kolečka
    • super provedení - vzhled jako "dospělácké" kolo

Mohu doporučit. Kolo je o něco těžší než jiné dětská kola, ale to jen díky ocelovému rámu, který je ale jinak velkým plusem.

• Kvalitní provedení
    • Spousta příslušenství v základu (nosič, košík na řídítka, stabilizační kolečka)
    • Pro dítě ve věku čtyř let dobrá volba
    • Přiloženou houkačku malé dítě ani nezmáčkne, je tuhá a má špatný tvar
    • Vyšší váha kvůli ocelovému rámu, ale alespoň vydrží i hrubší dětské zacházení

Poměrně kvalitní za velmi rozumnou cenu, hezky provedené. Naše dítko je nadmíru spokojené. Srovnatelně vybavené kolo za takovou cenu jsme nikde jinde nenašli. Výhodou je zadní zašlapovací brzda (nechtěli jsme přední i zadní na řídítkách), dítě s ní lépe reaguje a rychleji brzdí. Nemá na sobě naštěstí žádné obrázky ze supidních komerčních seriálů, ale vypadá jako zmenšenina dospěláckého modelu, což se prckovi moc líbí.
    Jako první kolo dobrá volba. Sice je těžší, což při pádu na nožku může udělat pěknou modřinu (už máme zkušenost), ale zase líp sedí na silnici. Zatím drandíme s kolečky, tak uvidíme, jaké to bude bez nich.

Modelový rok
2013
Určení
dětská
Přední vidlice
Pevná

Dětské kolo DHS Kid Race 1601 16" - model 2013 s 16" koly a 11,5" rámem  je moderní dětské jízdní kolo vhodné pro děti od 4 let. Kolo je opatřeno řadou funkčních a bezpečnostních prvků jako je košík na řídítka, zadní nosič, kryt řetězu, spolehlié brzdy a navíc je kolo vybaveno bočními stabilizačními kolečky. Díky skvělému poměru cena / výbava je kolo dětské kolo DHS Kid Race 1601 16" - model 2013 oblíbeným dětským kolem.Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:

Nevíte si rady s výběrem správné velikosti a typu kola? Více se dozvíte v našem rádci.

Přečtěte si více o profesionálním garančním i pozáručním servise kol na našich prodejnách.

Technický popis:  design DHS ocelový rám 11,5" pevná ocelová řídítka hliníkové ráfky 16" kola blatníky nosič košík na řídítkách  bezpečnostní odrazky bezpečnostní kryt řetězu

• přední brzda: čelisťová Qilong
  • zadní brzda: torpédo

ergonomické sedlo doporučeno pro děti od 4 let nosnost: 60 kg

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Cena x kvalita ( kovové komponenty )
    • Provedení komponentů

• Vyšší váha kvůli ocelovému rámu, ale alespoň vydrží i hrubší dětské zacházení

• ovladatelnost, vybavení
    • zatím nevím

• plechové blatníky
    • výbava o proti jiným modelům
    • celkově velice dobře zpracované
    • v předu košík
    • vzadu nosič
    • CENA
    • nemá vpředu ani vzadu bezpečnostní odrazky
    • nemá stojan, ale dá se dokoupit kolo je přizpůsobeno na stojan

Vysoká kvalita za rozumnou cenu o proti jiným modelům

• , zakoupeno v WORKER.cz

• Kolo je moc pěkné,oceňuji nízký rám vhodný i pro menší postavy.
    • Mohlo by být trochu lehčí,ale není to hliník.

Pěkné kolo,za rozumnou cenu.

• , zakoupeno v WORKER.cz

Velmi pěkně provedené vzhledově i barevně a praktické pro začátečníky. Prakticky jediné z celého sortimentu.

• , zakoupeno v WORKER.cz

Vyborny pomer cena / kvalita. Se slapanim nebyl problem, lehky prevod.