Devron Urbio LK2.8 2016

RST NEON-T 700C V-Br; Travel: 60mm; Coil Pre-Adjuster; V-Brake;
Náboje
Shimano/36H

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Kolo je z obchodu na požádání seřízené a můžete na něm ihned odjet. Dokoupila jsem si blikačky, blatníky, stojan na kolo a vše mi ochotně namontovali.
    • Trochu víc musím zmáčknout brzdy, aby kolo brzdilo.

Toto kolo je perfektní volbou pro ježdění po cyklostezce. Doporučuji ženám, budete stíhat v pohodě partnera, nemusím tolik šlapat jako na pánském horském kole.

Typ
Přední vidlice
RST NEON-T 700C V-Br; Travel: 60mm; Coil Pre-Adjuster; V-Brake;
Náboje
Shimano/36H

Dámské crossové kolo Devron Urbio LK2.8 - model 2016 patří mezi kvalitní dámská horská kola s bohatou výbavou. Rám s dámskou geometrií je vyroben z odlehčeného hliníku, který je doplněn páčkovým řazením a kvalitními komponenty značky Shimano či Devron. Přední vidlice RST NEON-T 700C Disc se zdvihem 60 mm a brzdy WINZIP MECANICAL BRAKE zajišťují výborné jízdní vlastnosti. Pokud plánujete jezdit v náročnějších terénech i po asfaltových silnicích, pak je pro vás ideální volbou dámské crossové kolo Devron Urbio LK2.8 - model 2016.

Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:

• Nevíte si rady s výběrem správné velikosti a typu kola? Více se dozvíte v našem rádci.
  • Přečtěte si více o profesionálním garančním i pozáručním servise kol na našich prodejnách.

Technický popis:

Sedlovka

Devron, D:31,6mm;L:300mm alloy

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Trochu víc musím zmáčknout brzdy, aby kolo brzdilo.