Apache Hawk A3 2017

Náboje
2x10
Řadící páčky

• , zakoupeno v NEWBIKE.CZ

Přesedal jsem ze starého vrcholného modelu Totem a musel jsem si hodně zvykat. A3 je spíše rekreačním až sportovním modelem. Než kompromis mezi závoďákem a sporťákem. Okamžitě jsem na něm vyměnil vidlici, čímž jsem srazil 800g a dostal jsem se takřka na hmotnost o třídu vyššího modelu A1. Skvělé jsou komponenty rithey jsou znát hlavně na hmotnosti kol. Celkově mě překvapili mdlé brzdy, přestože jsou na 18 cm kotoučích. Celkově však kolo hodnotím nadprůměrně v této cenové kategorii.

Typ
Náboje
2x10
Řadící páčky

Kolo MTB Apache Hawk 29" A3

Jak vybrat správnou velikost rámu

Pro jízdní kola volte prosím dopravu Českou poštou !!!

SPECIFIKACE

Modelová řada 2017

Velikost kol 29"

Velikost rámu 17" / 19" / 21"

Převody 2x10 rychlostí

Hmotnost 13,3 kg