Apache Buffalo 2017

• Kolo je lehké
    • Příjemně ovladatelné
    • Prostupnost terénem velmi dobrá
    • Řemeslné provedení výborné

Kolo přišlo rozložené, ale pečlivě zabalené v krabici.
    Sestavení a zprovoznění do 60.min.
    Ano byla to pro nás velmi dobrá koupě - holka jezdí jako divá. :-)
    Kdo má stejné požadavky jako my - doporučujeme.
    Kolo je lehké, myslím: 10,5.Kg.

• , zakoupeno v CYKLOADAM

1 x 7
Přední vidlice
Náboje
KT Alloy QR

Dětské kolo Apache Buffalo 24"

Velikost kol 24“

Sedlovka

Sedlo

Velo

Kryt řetězu -

• osazení, váha, vzhled, cena
    • Fe řidítka - váží 555 g! ta jsem hned vyměnil za carbon a kolo je rázem o 450 g lehčí, taky Fe vidlice, ale tam rozdíl ve váze oproti hliníkové není zas tak veliký.

Nechtěl jsem pro dceru odpruženou vidlici, která je pro dítě vážící cca. 30 kg k ničemu neb nefunguje, ani více převodníků, už tak má s řazením problém. Převodník s 32 zuby je plně postačující, a to nebydlíme zrovna v rovinatém kraji. Tohle kolo plně splňovalo mé požadavky, a to za příjemnou cenu. A dceři se moc libí!

• , zakoupeno v kupkolo.cz

• Nechtěli jsme odpruženou vidli
    • Nechtěli jsme dvě přehazovačky
    • Kolo je lehké
    • Příjemně ovladatelné
    • Prostupnost terénem velmi dobrá
    • Řemeslné provedení výborné

Kolo přišlo rozložené, ale pečlivě zabalené v krabici.
    Sestavení a zprovoznění do 60.min.
    Ano byla to pro nás velmi dobrá koupě - holka jezdí jako divá. :-)
    Kdo má stejné požadavky jako my - doporučujeme.
    Kolo je lehké, myslím: 10,5.Kg.

• , zakoupeno v CYKLOADAM

Je to celkem lehké kolo.