SCOTT Aspect 910 2015

• , zakoupeno v SportSefcik.cz

• Kvalitní komponenty
    • Jezdí dobře
    • Pohledné

Nemám s čím srovnávat, protože jsem dlouho na kole nejezdil, ale na tomto kole se mi jezdí dobře, takže jsem maximálně spokojený.

Typ

• , zakoupeno v SportSefcik.cz

• Kvalitní komponenty
    • Jezdí dobře
    • Pohledné

• super vybavené kolo za velmi dobrou cenu

velmi dobře vy bavené kolo za přijatelnou cenu . jsem moc s nákupem spokojen a jsme rád že mi v Megabike na prodejkol.cz takhle dobře poradili. Zase se příště obrátím.