Rock Machine Flash 50 2013

• , zakoupeno v NEWBIKE.CZ

• poměr cena/vybavení
    • skvělý vzhled
    • výborná ovladatelnost

Nejsem závodní jezdec, ale přesto jsem chtěla co nejkvalitnější kolo. Bohužel jsem se nemohla pohybovat ve vyšších cenových kategoriích, a tak jsem velmi dlouho hledala v cenách 15-20 tis. Rock Machine Flash mě zaujal na první pohled, možná ještě více v loňských modelech, ale ty už nejsou k dostání. Vylučovací metodou, kdy byly všechny ostatní modely většinou vyprodané, jsem se dostala až ke Flash 50 2013 a této volby nelituji. K lepšímu řazení se v této cenové kategorii dostanete jen těžko, tak jsem to skousla a požadovala alespoň kvalitnější vidlici, abych z ní s mými 55kg bylo víc než jen hezké závaží. Suntour XCR mé očekávání splnila. Po 200 ujetých km se jako jediný malý problém projevilo skřípání přední brzdy, kolo ale ještě nebylo servisováno, tak věřím že i tento problém se vyřeší. Jinak opravdu oceňuji nádherný design a kolo všem doporučuji!

Typ
100 mm
Přední vidlice

Rám

Performance Custom Alu 6061.T6

Velikosti 16.5", 18.0", 19.5", 21.0"

Rychlostí 27

Marvi SP-2662 Alloy

Ráfky

Weinmann Taurus 2000 Race Disc double wall

Pláště

Schwalbe Smart Sam Sport, 26x2.1"

Špice

Sapim stainless