Rock Machine 5th Avenue 60 MD 2014

Shimano ST-EF51 3x7
Brzdy
Shimano ST-EF51/Tektro Novela, 160mm mechanic disc brake

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Hledala jsem kolo pro rekreační ježdění,ne moc drahé,ale s kvalitními brzdami a také na pohled aby bylo hezké,to vše tento produkt splńuje
    • Akorát rukojeti v barvě bílé-už jsou šedé

Toto kolo bych doporučila ostatním,velice dobře se mi na něm jezdí i na pohled je pěkné

• , zakoupeno v NEWBIKE.CZ

v pořádku

• , zakoupeno v Hupnakolo.cz

Ok

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Kolo je opravdu v skoro složeném stavu. Mohu říci, že jsem velmi spokojená, na to moje rekreační ježdění bohatě stačí a hlavně je lehké a má krásnou kombinaci barev . Pochváleno i kamarády, kteří mají mnohem lepší kola a jezdí déle než já. Sedlo má DynaStay, což je super, protože opravdu ty vibrace jsou mnohem méně cítit oproti mému minulému kolu. A uchvátila mě odpružená vidlice.
    • Prostě jsem si udělala radost zase na několik let za velmi dobrou cenu a úžasný přístup.
    • nemám nic

Doporučuji pro rekreační ježdění, rozhodně jsem spokojená i se značkou, protože ta mi byla doporučena jako velmi dobrá. Cena odpovídá kvalitě a jsem jak s cenou tak s kvalitou velmi spokojena.
    Kolo jsem vybírala také podle barvy, tato barevná kombinace mi přijde naprosto ideální. Doporučuji všem ženám, které si chtějí užít pohodlné jízdy na kole.