LEADER FOX Šumava Dámské 2014

• zatiaľ nič

pre rekreačné bicyklovanie úplne stačí

• Výbava
    • Vzhled

V této cenové kategorii bezkonkurenční model (výbava). Jako dárek pro přítelkyni potěšil i vzhledem.

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Pro holky za rozumný peníz není nic lepšího.
    • Trochu zmatené osazení komponentu.Kdyby to osadili jednou řadou,např. Alivio,líbilo by se mi to víc.

Za ty peníze cca.7600kč není nic lepšího.

Typ

STOJÁNEK

NOSNOST 120Kg

HMOTNOST 14,3Kg

VELIKOSTI:17"-do170cm,19"-do180cm,21"-nad180cm

Zvolenou variantu zadejte do pole poznámka pro prodejce.

Toto kolo můžete zakoupit i na našich výdejním místech(viz.úvodní strana-nebo info emailem,po telefonu)-garanční prohlídka ZDARMA a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453

2zákazníci nedoporučují produkt

• Technické parametre a cena
    • zatiaľ nič

pre rekreačné bicyklovanie úplne stačí

• Výbava
    • Vzhled

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Pro holky za rozumný peníz není nic lepšího.

Za ty peníze cca.7600kč není nic lepšího.

• , zakoupeno v Kupsikola

• Za ty peníze opravdu perfektní!!!!

Dobré kolo, pro začínající cyklisty...

• -kvalitní zpracování, rám dural 6061
    • -komponenty Shimano (řazení ALIVIO, přesmykač Acera)
    • -vidlice zamykatelná
    • -brzdy dostačující (TEKTRO V -BRAKE)
    • -cena, koupeno v akci.
    • -musíte šlapat

Kolo koupeno, vybaleno, smontováno, seřízeno a světe div se ono jede a také dobře brzdí.
    Je třeba trocha toho technického umu a zručnosti.
    Kolo není nové auto, že dostanete do rukou klíče, nasednete a jedete. Musí se seřídit a nastavit.
    Pak už stačí jen šlápnout do pedálů.
    Samozřejmě pokud hledáte kolo na Alpské cesty, je třeba se poohlídnout po jiné cenové kategorii.
    Pro běžné jízdy v přírodě velmi dobré.

• při rozhodování cena
    • funkce kola

bohužel jsem si pozdě přečetla racenzi.
    Dostala jsem výbornou cenu a to rozhodlo bohužel jak se říká nejsme bohatí aby jsme kupovali levné věci a zde to platí dvojnásob. Kolo jsem jako ženská dohromady nedokázala dát, čekala mě návštěva servisu a jen samé starosti. A když to sečtu kdybych kolo koupila v normálním krámě byla bych naprosto v pohodě a ušetřena řady starostí a celkově v podstatě levněji než přes e-shop.

• seřízení

kolo jsme si vybrala na doporučení jedné kamarádky a na doporučení jsme se obrátila přímo na výrobce kde mi poskytli 40% akci a to rozhodlo a kolo jsme objednala, ujistili mě že kolo přijde cituji jen nasednu a pojedu. Kolo přišlo vcelku rychle ale nebylo to nasednout a jezdit. Dle přiloženého manuálu jsme nebyla schopna kolo rozjezdit. Tak jsme se optala copak s tím, tak mi poradily at navštívím servisní firmu na kola . Tak jsme to udělala aůe tam mi řekli 1000 kč což jsem ještě tedy investovala, ale stejně kolo nefungovalo podle představ , tak jsme se obrátila na výrobce , ale ty mě již odkázali na servis , že je to jejich problém,ale ty zas tvrdí že je to problém výroby a já mám kolo co nefunguje a nikdo za to nemůže. takže po této zkušenosti absolutně se nemůžu spolehnout na výrobce a e-shop prodejce , ale příště si kolo koupím co si vyzkouším a budu vědět že funguje a jak se říká odjedu na něm