Leader Fox Evolution 2013

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• relativně dobré komponenty
    • nízká cena
    • nízká cena je poznat na jízdních vlastnostech

pro někoho,kdo najezdí za sezonu 500 km to asi nebude, ale na rekreační jízdu ok.
    za tu cenu dobrý výběr :-)

Typ
Přední vidlice
RST CAPA ML.ZDVIH:80mm.ZAMYKACÍ
Náboje
DURAL

Horské kolo s klasickým rozměrem 26“ je vhodné především na jízdu v terénu,ale nezklame ani při jízdě na silnici, kde především na rozbitém podkladu oceníte širší gumy a odpruženou vidlici.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Relativně dobré kolo, za malé peníze. S výrobkem za tu cenu jsem spokojen.
    • Po přijetí zboží je potřeba dát kolo na servis, takže těch 1000Kč stejně ještě z peněženky vysypete, aby se vám po složení rychleji nekazily součástky vlivem neseřízení správné funkce.
    • Přístup obchodu STAJAM - BIKEPRODEJNA.cz v případě reklamace - jednu reklamaci mi vyřídili v pohodě hned po týdnu, co jsem sestavil kolo, druhou po roce zamítli, že jsem si prý plasty zlomil sám (jeden plast byl zlomený z výroby, druhý se ulomil po roce provozu na přední přehazovačce) - budu muset kolo znovu servisovat po cca 1000km - kolo nikdy nespadlo, plast by se neměl jak jinak ulomit, nohy na přehazovačce nevozím, nechápu jejich přístup, po roce od prodeje se nemají zájem o kolo dále starat. Kolo bylo po seřízení v kvalitní servisu. Mám s nimi dlouholeté zkušenosti, vždy spokojenost.
    • Musel jsem vyměnit gripy na řídítkách, gumové nepobírají pot dlaní.
    • Naprosto nepohodlné sedlo. Bolí z toho zadek po 5km, musel jsem si dokoupit gelový potah, nyní je to luxus. Sportovní sedlo naprosto nedoporučuji na výjížďkové kolo.

U starého kola Madison Boston z Mauntfieldu jsem všechno měl automaticky. Škoda, že už tam kola nemají, koupil bych si tam kolo znovu!!! V roce 2007 jsem jej koupil komplet v obchodě s jednou servisní prohlídkou zdarma po 400km na seřízení součástek za cca 6000Kč i s přilbou a zámkem a rok pojištění proti krádeži. To vám nikdo zadarmo nedají! Jezdilo 7 let bez jediného problému!!!!!!
    U nového nyní dokoupena výbava - vysocesvítivé světlo přední a zadní, bratníky, dotykový podsvícený tachometr s teploměrem z EBAY za 300Kč, reflexní tyčinky na špice.

• Poměr cena výkon bezkonkurenční co je u nás k sehnání
    • Výroba ( montáž ) je v Č.R. v Českých Budějovicích pro mne třeba důležité podpořit český trh
    • pěkný desing
    • Neuveřitelně kvalitní odolná povrchová úprava "komaxit" ( prášková barva )
    • Uvolněný šroubek u páčky řazení
    • mohlo by upřímně být i dražší :-)

Jízdní kola jsou mým koníčkem neživím se tím, ale kdo mě zná jde si ke mně kolo seřídit a prohlédnout. Ještě na úvod píšu čistě o technických, konstrukčních, věcech desing a jak se kolo líbí je velmi individuální a subjektivní záležitost pro mě třeba ne tak důležitá, ale co je důležité pro mě nemusí být důležité pro druhého a naopak. A upřímně, objektivně a nezaujatě musím říci, že kola od téhle, už podle mě uznávané a vyzkoušené značky jdou neuvěřitelně dopředu. Za ty peníze prostě nic lepšího u nás neseženete. Mám doma kolo za 150.000,- a kdybych byl opravdu puntičkář i tam bych našel nějaký drobný nedostatek. Pro 90 % naší populace je tohle kolo a vůbec zatím všechny co jsem od téhle značky měl v ruce nejlepší volba. A proč tohle píšu cítím zkratka jakousi povinnost bojovat proti dovozům s Číny, kterých je spousta a vyzdvihnout něco co je ze 70% vyrobené v Evropě a v ČR a zaslouží si objektivní pochvalu. Nikdy už se asi nesetkáme se složitějším výrobkem, který nemá alespoň něco vyrobené v Asii i kola za 50.000-80.000,- mají něco z Číny. Chtěl bych se s Vámi také podělit o můj postřeh, že za hodně slušné peníze někdo dokáže vyrobit u nás kolo, které by u známějších a světových značek stálo o 20 - 70 % víc a s bonusem toho, že kvalita je z 99 % stejná. Zkrátka, servis, případné reklamace, poměr cena výkon. S touto značkou se zkrátka nedá šlápnou vedle a bude Vám opravdu dlouho a skvěle sloužit.

• dobrá cena
    • výborná kvalita
    • skvělý vzhled
    • pohodlné

Vřele doporučuji! Kolo je kvalitní za dobrou cenu, výborně se s ním jezdí i v obtížnějším terénu.

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• relativně dobré komponenty
    • nízká cena
    • nízká cena je poznat na jízdních vlastnostech

za tu cenu dobrý výběr :-)

• rozumná cena
    • dostatečná kvalita
    • parádní vzhled
    • pláště (hned vyměnit - horší už snad nejsou)
    • výbava (je vhodné si jej trochu dovybavit)

pro každodenní vyjížďky výborné kolo, s kterým si užije většina lidí, v lehkém terénu jede výborně, jen ty pláště ...

• kvalita

pro koupi rozhodla cena
    ale při vybalení byli velké problému dát kolo do pojizdného stavu.
    vytknul bych kvalitu svárů a laku.
    pláště nešli usadit aby neházeli a cca po 150 km naprosto rozhozený výplet.
    rozhodili se i přehazovačky jak vzadu tak vepředu.
    Eshop nám to jako reklamaci neuznal a v servisu si řekli cca o 900 kč.
    takže jsem nespokojen

• Pěkný vzhled
    • České kolo
    • výbava
    • Ovladatelnost
    • zvládá všechen terén
    • krásně jede..
    • Pláště nejsou moc kvalitní, po 500km jsou skoro bez vzorku... (neudělal jsem jediný smyk)

Bezva kolo za takovou cenu...

• Ram super proste vsechno super

Toto kolo ma i na momgoomusy super za tu cash k**** ze dobre ok kolo

• Skvělé kolo,naprostá spokojenost !!
    • Stylové a pohodlné
    • nemám žádné proti

Na to jak je kolo skvělé je za suprovou cenu
    Na značku Leader Fox jsem slyšela jen chválu
    Doporučuji ostatním!

• kolo za rozumnou cenu vs kvalita
    • vypadá dost dobře
    • dobrý rám, dobré zpracování prvků
    • v základu jsou špatné pláště,
    • náklady na vylepšení

pro normální vyjižďky je to idealní kolo, kdo nevyhledává extrémní trasy tak je to perfektní volba, člověk dostane za tyhle peníze perfektní produkt, který mu bude dobře a dlouho sloužit. Po ujetí cca 200 km bylo potřeba troch dotánou střed což mi udělal prodejce v rámci garančky jinak bez probémový provoz :-)