Kellys Viper 40 2013

Doporučuji.

• vše v pořádku

nic

• cena a kvalita komponentů

Nejsem cyklista -sportovec, ale taťulda dvou kluků, a s nimi chci občas vyjet na kole - zde jsem koupil dvě nová kola s vynikající výbavou za cenu bazarových. Montáž je snadná, zvládne ji každý během chvilky. Pro ženu jsem pouze vyměnil sedátko a je nadšená. Uspořených 5000 jsme mohli investovat do další výbavy jasko jsou přilby a vhodné oblečení, a ještě zbylo :-)
    Jako laik nemůžu posoudit kvalitu kola, ale pro mé potřeby 100% vyhovuje a hlavně s obchodem jsem nadmíru spokojený - při telefonické konzultaci mi dobře poradili, kola přišly druhý den PPL a byly kompletní, nic nechybělo. Další kola pro syny opět koupím zde.

Typ
pánská
Přední zdvih
100 mm

Horské kolo - Kellys Viper 40 black - model 2013

Horské kolo Kellys Viper, nový model 2013. Kolo je vybaveno rámem Kellys Alutec Lite 6061 - RRC Geometry a vidlicí SR Suntour XCT. - RÁM Kellys Alutec Lite 6061 - RRC Geometry (Race Ready Concept)

VELIKOST BLACK 395mm (15.5 quot;) / 445mm (17.5 quot;) / 495mm (19.5 quot;) / 545mm (21.5 quot;)

VIDLICE SR Suntour XCT, 100mm, coil spring

HLAVOVÉ SLOŽENÍ semi-integrated

STŘEDOVÉ SLOŽENÍ SR Suntour cartridge (113mm)

KLIKY SR Suntour XCT (42x32x22)

ŘAZENÍ Shimano ST-EF51-8 EZ-fire Plus

PŘESMYKAČ Shimano M190 (31.8mm)

MĚNIČ Shimano Alivio M430

POČET RYCHLOSTÍ 24

PASTORKY/KAZETA Shimano CS-HG31-8 (11-34)

ŘETĚZ KMC Z7 (108 links)

BRZDY Tektro

BRZDOVÉ KOTOUČE -

BRZDOVÉ PÁKY Shimano ST-EF51-8 EZ-fire Plus

NÁBOJE alloy / Shimano RM30 (32 holes)

KOLA / RÁFKY KLS Draft 559 x 19 (32 holes)

VÝPLET KOL stainless steel

PLÁŠTĚ Kellys Cobra 50-559 (26 x 2.0)

PŘEDSTAVEC Kalloy (diam 28.6mm / 15°)

ŘÍDÍTKA steel RiseBar (diam 25.4mm)

RUKOJETI Kellys Codex 2Density

SEDLOVKA Kalloy (diam 27.2mm)

SEDLO KLS DriveLine

PEDÁLY plastic