KELLYS CLIFF 30 2015

Odpružená olej/pružina
Náboje
KLS Drive (32 holes)

• , zakoupeno v GIVE.cz

Takové bežné kolo na rekreační ježdění po cyklostezkach v okolí. Mě osobně se na něm jezdí docela dobře.

Typ
Přední vidlice
Odpružená olej/pružina
Náboje
KLS Drive (32 holes)

Tak potřebujete všestranné sportovní kolo. Tyto univerzální kola vám budou spolehlivými partnery na každý povrch, zdoláte s nimi kopce i roviny, polní cesty i úzké asfaltky. Geometrie rámů Sport Cross Geometry je přizpůsobena tomu, abyste ani při dlouhých trasách nepocítili únavu. O váš komfort se vždy postará odpružená vidlice, množství převodů a pohodlné ovládání. Lehkost jízdy garantují pláště s nízkým valivým odporem. Ideální kolo pro nedělní výlety a túry. Už si jen vybrat ten správný cíl.

• Maximální spokojenost :-)

Za mě palec hore, jsem maximálně spokojená, i když se jedná o pánské kolo.

• , zakoupeno v GIVE.cz

• super kolo za super cenu

s kolem jsme moc spokojen. Původně jsem měl vybrané jiné kolo , ale prodejce mi dobře poradil a musím přiznat , že jsem udělal dobře. Ušetřil jsem i nějaké peníze a cena po slevě byla opravdu skvělá, konkurenční značky jsou podstatmš dražší.
    Kolo je za tyto peníze vybaveno již uzamykatelnou odpruženou vidlicí a komponenty které bohatě dostačují a perfektně fungují.
    Jízdní vlastnosti jsou také fain zatím mám cca 450 km a kolo v naprostém pořádku. Musím ještě poděkovat firmě Megabike , že mě takhle dobře poradili