Author Stratos 2013

• , zakoupeno v ShopBike.cz

• tento produkt splňuje všechny požadavky pro,které je určen

kolo splňuje všechny požadavky,které jsem očekával

• , zakoupeno v ŠtěrbaBIKE

V daná kategorii velmi slušné, dobrý poměr kvalita cena.

Typ
SHIMANO Acera
Brzdy
TEKTRO 857AL

Author STRATOS 2013

Krosová kola jsou pro vás, kdo preferujete zpevněné a asfaltové cesty. Jsou to ideální kola na dálkové trasy a výlety s rodinami, ale i na cestu do práce. Díky většímu průměru kol, upravené geometrii a vzpřímenějšímu posedu, jsou nejen rychlá, ale především komfortní.

Rám: dural 6061 700c
Přední vidlice: RST Neon ML uzamykatelná (60 mm)
Hlavové složení: AUTHOR Integrated 1-1/8"
Převodník: SUNTOUR NEX-T208 48-38-28 zubů 170 / 175 mm kliky
Středové složení: SUNTOUR XCM zapouzdřené
Přesmykač: SHIMANO M191 (34.9)
Měnič: SHIMANO Alivio
Řazení: SHIMANO Acera (24)
Vícekolečko: SHIMANO HG-41-8 11-32 (8)
Řetěz: SHIMANO HG-50
Pedály: AUTHOR dural
Řidítka: AUTHOR 20 mm 620 / 640 mm
Držátka: AUTHOR ErgoGrip
Představec: UNO nastavitelný
Sedlovka: AUTHOR dural (31.6)
Objímka: AUTHOR (34.9)

• , zakoupeno v ShopBike.cz

• tento produkt splňuje všechny požadavky pro,které je určen

kolo splňuje všechny požadavky,které jsem očekával

• , zakoupeno v ŠtěrbaBIKE

V daná kategorii velmi slušné, dobrý poměr kvalita cena.

• Jezdí se na něm super
    • Vidlice funguje dobře vyzkoušeno i v těžším terénu
    • Vypadá dobře
    • Zatím nic

Hledal jsem původně horské kolo, ale pak jsem si uvědomil, že toho najedu asi 70% silnice a 30% mimo asfalt, šel jsem do prodejny, kolo se mi líbilo, projel jsem se. Vše bylo OK. Byl jsem zvyklý na starého horáka Author Outset nebo tak něco a když jsem si zkusil přehodit na Stratosu tak to byla bomba. Prostě cvak a bylo to tam. Další věc, kterou jsem dnes ocenil na 40km výletě je sedlo. Je gelové a je fakt super. Nemám cyklistické kalhoty s vložkou, ale řeknu vám, že sedlo je tak pohodlné, že jsem si říkal, že to snad ani není možné. Takže chválím. Nevím, co ještě napsat víc. Vzhledem k ceně mi přijde kvalitně osazené. No a to je asi tak vše. Pokud máte rádi svižnou jízdu a občas projedete i terén, tak je pro vás Stratos dobrá volba.